Branimir Stojanoviq, koordinator i Listës Serbe

Autori:Avdyl Pajaziti

Koordinatori i ri i Listës Serbe – deri në zgjedhjen e përfaqësuesit të ri – do të jetë Branimir Stojanoviq, zëvendëskryeministër i Kosovës.

Kohë më parë, kryetari i deritashëm Aleksandar Jablanoviq u largua nga udhëheqësia e këtij subjekti politik, me bekimin e Qeverisë së Serbisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/branimir-stojanoviq-koordinator-i-listes-serbe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala