Bora vështirëson qarkullimin në Rrugën e Kombit (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Rruga e Kombit, afër tunelit në Kalimash është bërë vështirë e kalueshme për shkak të reshjeve të borës që kanë rënë të dielën.

Në foto të publikuara nga qytetarët që kanë kaluar gjatë ditës këtë rrugë shihet se bora dhe akulli ka mbuluar autostradën.

rruga

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bora-veshtireson-qarkullimin-ne-rrugen-e-kombit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala