Bora pushton Brezovicën (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Bora në Brezovicë ka arritur në afro 50 centimetra, përderisa në lart në qendër të skijimit trashësia e saj shkon deri në 1 metër. Gazeta Fjala sjell fotot.

brezovica2 brezovica1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bora-pushton-brezovicen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala