Bombë në QKUK? (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Stafi i QKUK’së kanë raportuar në Polici se po dyshojnë se në Klinikën e Syve ndodhet një mjet i dyshimtë.

Zëdhnësi i QKUK’së, Shpend Fazliu, ka konfirmuar për Gazetën Express se po dyshohet për bombë brenda QKUK’së dhe se është thirrur edhe Policia.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bombe-ne-qkuk-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala