Blokohet magjistralja Prishtinë-Ferizaj (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Për shkak të një aksidenti që ka ndodhur në veternik, është bllokuar magjistralja Prishitnë-Ferizaj.

Një kmamion është përplasur me mbrojtëset e rrugës duke u përpjekur ta shmang një aksident me një veturë tjetër.
Qarkullimi në rrugë është përkeqësuar edhe për shkak të reshurave të shiut.

10979253_10153037262361221_396200258_n 10962062_10153037261686221_1721822810_n 10958146_10153037261591221_137378991_n 10967822_10153037262446221_748049852_n 10836202_10153037262696221_1159362275_n 10955232_10153037262591221_904296634_n 10961787_10153037262526221_22274826_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/blokohet-magjistralja-prishtine-ferizaj-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala