Bllokohet rruga Hani i Elezit-Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Rruga magjistrale Hani i Elezit-Prishtinë është bllokuar përsëri sot në mesditë.

Rrëshqitja e dheut dhe gurëve ka detyruar kompaninë të mos të lejoj askënd që të kalojë në këtë pjesë, raporton Tribuna Channel.

Ekipet përgjegjëse për largimin e dheut nga rruga ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për ta liruar rrugën për qarkullim.

Momentalisht janë krijuar kolona të gjata të automjeteve në të dy drejtimet.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bllokohet-rruga-hani-i-elezit-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala