Bllokohet magjistralja dhe hekurudha Prishtinë-Shkup

Autori:Zekirja Shabani

Të reshurat e shiut kanë bërë që të enjten, përsëri të bllokohet për qarkullim magjistralja Prishtinë-Shkup, në Kaçanik, nga shembja e dheut.

Rrëshqitja e dheut në këtë pjesë, kishte bërë që kjo rrugë të bllokohet disa here, ndërsa tani është bllokuar tërësisht qarkullimi edhe në hekurudhën që lidhë Kosovën me Maqedoninë./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bllokohet-magjistralja-dhe-hekurudha-prishtine-shkup/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala