Bllokohet kryqëzimi i Komoranit [FOTO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryqëzimi i Komoranit është bllokuar nga vetura dhe qytetarë të shumtë, transmeton Klan Kosova.

Në këto fotografi që i ka dërguar një shikues i Klan Kosovës shihet sesi një grup personash që mbajnë flamuj në duar e kanë bllokuar qarkullim në këtë kryqëzim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bllokohet-kryqezimi-i-komoranit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala