Bllokohet komunikacioni, 3km kolonë në magjistralen Prishtinë-Pejë

Autori:Gazeta Fjala

Rrugët e vërshuara nga uji për shkak të mungesës së kanalizimit, kanë bërë që të krijohen kolona të gjata në qytet dhe në rrugët magjistrale.

Në magjistralen Prishtinë-Pejë, në Drenas është krijuar kolonë 3 kilometrash për shkak të sasive të mëdha të ujit të cilat kanë bërë të pamundshëm qarkullimin normal rrugor.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bllokohet-komunikacioni-3km-kolone-ne-magjistralen-prishtine-peje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala