Blerim Latifi senaca do të mbahet por nuk dihet kur do të filloj

Autori:Gazeta Fjala

Blerim Latifi këshilltarë i kryeparlamentarit Kadri Vesili ka thënë se do të mbahet seanca e kuvendit e që ishte paralamëruar prej ores 20:00, mirëpo sipas tij nuk dihet sakt kur do të filloj transmeton Gazeta Fjala.

“Kryesia e kuvendit është e bindur që seanca të vazhdoj gjatë ditës së sotme”, ka deklaruar Latifi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/blerim-latifi-senaca-do-te-mbahet-por-nuk-dihet-kur-do-te-filloj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala