Blendi Fevziu: Pyetne Berishën pse u prishi me mua

Autori:Avdyl Pajaziti

Gazetari Blendi Fevziu ka rrëfyer prapaskenat e emisionit “Opinion”, raportet e tij me politikanët e njohur.

Në një intervistë për suplementin e së shtunës “Panorama Plus”, ai është rrëfyer lidhur me marrëdhëniet me Berishën dhe prishjen e miqësisë.

Pyetur për faktin pse Berisha që vinte aq shpesh në studion e tij, nuk po shfaqet më, edhe për zërat që i kanë prishuar marrëdhëniet, Fevizu përgjigjet:”Unë kam pasur një raport miqësor me zotin Berisha.

Në këto 25 vite gazetari, kam krijuar marrëdhënie me pothuajse gjithë njerëzit e rëndësishëm në vend, por Berisha dhe pak të tjerë kanë qënë miq.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/blendi-fevziu-pyetne-berishen-pse-u-prishi-me-mua/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala