Bizneset ferizajase i vardisen kryeministrit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Kjo është parulla që bizneset ferizajase e kanë vendosur në shenjë mikpritjeje për kryeministrin Isa Mustafa me rastin e vizitës që ky i fundit i bëri këtij qyteti. Vardisja është e hapur dhe e pakuptimtë. U ngjason parullave si në kohën e Enver Hoxhës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bizneset-ferizajase-i-vardisen-kryeministrit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala