Birra të lira për Bajram (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Për nderë të Kurban Bajramit një qendër tregtare në Komoran ka vendosur ti zbres çmimet e artikujve. Pikërisht atyre artikujve që janë të ndaluar për muslimanët që festojnë këtë festë.

Në aksionin e madh nga 20 – 24 shtator “JORA CENTER” në Komoran ka zbritur çmimin e birrave nga 1.99 për një birrë 2litra në 1.65,dhe  për një arkë me 24 shishe birrë nga 9.80 në 9.60, gjithashtu arkat me 20 shishe birrë nga 9.99 në 8.99. /GazetaFjala/

12016688_10207526613712337_589536588_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/birra-te-lira-per-bajram-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala