Bina gati (FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Për protesten e cila është paraparë të filloj në ora 14.00 është bërë gati edhe bina. Në sheshin para qeverisë rreth ores 11.00 janë parë edhe prirësit e Vetëvendosjes.

 

11095314_1577965502463076_1148946827_n 11103877_1577965419129751_57520483_n 11103899_1577965605796399_687021082_n 11118071_1577965509129742_1274833693_n 11156994_1577965472463079_1725473993_n

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bina-gati-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala