Big Brother përjashton edhe një banor

Autori:Avdyl Pajaziti

Pas largimit të Edisonit, Big Brother Albania 8 ka përjashtuar edhe banorin tjetër, Sokolin. Përjashtimi ishte për arsyje të njëjta- debati që ata patën ndërmjet vete. Ai ka kërkuar falje publikisht, madje edhe Edisonit të përjashtuar më herët, por kjo nuk i ka mjaftuar ‘Vëllait të madh’. Ai e përjashtoi me arsyetimin se sjellje të tilla nuk mund të tolerohen në skena televizive live.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/big-brother-perjashton-edhe-nje-banor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala