Bie nga traktori, humbë jetën e mitura nga Podujeva

Autori:Zekirja Shabani

Gjatë ditës së djeshme në qytetin e Podujevës një vajzë e mitur ka humbur jetën si pasojë e rënies nga traktori të cilin ishte duke e vozitur një i afërm i saj

Vajza kishte pësuar dëmtime të rënda trupore dhe si pasojë e kësaj ajo ka ndërruar jetën në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Raportohet se i dyshuari mashkull duke drejtuar traktorin e tij ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar jashtë rrugës./gazetaexpress/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bie-nga-traktori-humbe-jeten-e-mitura-nga-podujeva/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala