Bërllogu në derë të institucioneve

Autori:Zekirja Shabani

Kështu duken kontejnerët e stërmbushur me mbeturina afër objektit të Ministrisë së Infrastrukturës dhe Ministrisë së Diasporës në Prishtinë.

Punëtorët e angazhuar për pastrim në kryeqytet duket se do të kenë gogja punë për largimin e tyre.

qender

 

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/berllogu-ne-dere-te-institucioneve/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala