Berisha bën hartën e “Shqipërisë kanabiste”

Autori:Gazeta Fjala

Ish kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka treguar me harta se si, sipas tij, u shtua mbjellja e kanabisit në Shqipëri, prej kur ai e la ekzekutivin e vendit.

“Ja Shqipëria kanabiste e Edi Ramës dhe sivllaut të tij, Koço Kanabis! Këto dy harta tregojnë sipas të dhënave zyrtare të kësaj qeverie, shtrirjen e mbjelljes së kanabisit në Shqipëri në vitin 2013 dhe në vitin 2015. Hartat dëshmojnë Shqipërinë kanabiste apo Kolumbi të Europës të Edi Ramës”, ka shkruara ai në Facebook.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/berisha-ben-harten-e-shqiperise-kanabiste/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala