Beqiri: LDK përkrah ndryshimet për ta zbardhur të vërtetën

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri tha se duke i marr parasysh obligimet shtetërore dhe duke qentë të bindur në zbulimin e të vërtetës, LDK i dha mbështetje këtyre ndryshimeve.

“Duke marr parasysh letërkëmbimin e presidentes Jahjaga dhe Ashton dhe ratifikimin e tij në Kuvend, dhe sqarimet e Qeverisë se ky propozim është në harmoni me Kushtetutën dhe nuk cenojnë lirinë e individit”, ka thënë ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/beqiri-ldk-perkrah-ndryshimet-per-ta-zbardhur-te-verteten/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala