Beqiri e Topalli i kundërpërgjigjen njëri tjetrit

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Ismet Beqiri, i tha Faton Topallit se ai është shumë i vogël për të folur për Ibrahim Rugovën dhe për krerët udhëheqës të LDK-së.

Ndërsa Topalli u kundërpërgjigj duke i thënë atij se ai mund të jetë i vogël por është 10 centimetra më i madh se ai.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/beqiri-e-topalli-i-kunderpergjigjen-njeri-tjetrit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala