Bekim Jashari: Turp që nuk u intonua himni kombëtar‏

Autori:Avdyl Pajaziti

I biri i Hamëz Jasharit Bekim Jashari në manifestimin kryesor për Epopenë e UÇK-së në kazermën “Adem Jashari” ka thënë se si asnjëherë parë ndihet i turpëruar.

Bekim Jashari tha se kjo nuk i ngjan një tubimi për dëshmorët e UÇK-së për shkak të mos intonimit të himnit kombëtar.

“Turp”, tha Bekim Jashari duke mos e vazhduar fjalimin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bekim-jashari-turp-qe-nuk-u-intonua-himni-kombetar%e2%80%8f/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala