Bekim Jashari anashkalon qytetarët e Skënderajt, emëron drejtor një prishtinali

Autori:A D

Bekim Jasharit, duket se profesionistët e komunës së Skenderajt, nuk ia kanë mbushë syrin, prandaj ka vendosur që të punoj me njerëz që vijnë nga qytetet tjera.

Kështu që kryetari i Skënderajt, ka kohë që angazhuar në pozitën e drejtorit të Bujqësisë, një qytetar të Prishtinës.

Fjala është për Sokol Sallahun, i lindur dhe i rritur në kryeqytetin e
Kosovës. shkruan Gazeta Infokus.

Në biografinë e tij në faqen zyrtare të Komunës, shkruan se Sallahu ka lindur është rritur dhe jeton në Prishtinë, ndërkohë punon në Skënderaj si udhëheqës i Drejtorisë për Bujqësi. shkruan Gazeta Infokus.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bekim-jashari-anashkalon-qytetaret-e-skenderajt-emeron-drejtor-nje-prishtinali/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala