Bëjnë masakër me thika

Autori:Avdyl Pajaziti

Disa persona të pa identifikuar janë futur me thika në një nga metrot e qytetit Guanzhou në Kinë, të premten në mëngjesin e hershëm, dhe kanë plagosur 10 persona në kohën kur banorët e qytetit po shkonin në punë. Policia nuk i ka identifikuar këta sulmues mirëpo, ka arritur që ti vrasë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bejne-masaker-me-thika/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala