Bëje lëkurën tënde ‘touchscreen’ [VIDEO]

Autori:Avdyl Pajaziti

Në Nëntor të vitit 2014, Cicret kishte lansuar videon e një koncepti i cili simbolizon idealin tonë në terme të teknologjisë e cila vishet: “Bylyzyku Cicret”. Me këtë bylyzyk, lëkurën tënde mund ta bësh ‘touchscreen’. Mund të lexosh imellat e tua, të luash lojëra, ti përgjigjesh telefonatave, të shikosh motin, të gjesh rrugën… Të bësh çfarë të duash me dorën tënde.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/beje-lekuren-tende-touchscreen-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala