Bëhen bashkë Veseli e Haradinaj

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në Polac të Skenderajt është zbuluar busti i heroit Hasan Prishtina.

Aty po marrin pjesë shumë personalitet politike, kryetari i Kuvendit Kadri Vesel dhe Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, raporton Gazeta Rilindja.

Zoti Veseli tha se Drenica është djep i UÇK-së dhe njëkohsisht e pershendeti Ramush Haradinajn  me fjalët ‘’Mirese erdhe Ramush në Drenicë’’, ndërsa Zotri Haradinaj pasi përshendëti të pranishmit, Kryetarin Veseli tha se Drenica ka ditur të jap gjithmonë për Kosovën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/behen-bashke-veseli-e-haradinaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala