Begzad Sinani hyn në lumë (foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Kryetari i Kamenicës, Begzad Sinani, ka postuar në rrjetin social disa fotografi të realizuara në njërin nga lumejt e zonës së kësaj qyteze.

 

begzad sinaninn begzad sinani begzad sinanin

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/begzad-sinani-hyn-ne-lume-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala