BE: Kështu nuk diskutohet për të ardhmen e Kosovës

Autori:Zekirja Shabani

Zyra e BE-së në Prishtinë, e udhëhequr nga Samuel Zhbogar përmes një deklarate ka reaguar lidhur me zhvillimet gjatë ditës së martë në Kuvendin e Kosovës, transmeton Gazeta Fjala.

“Çfarë ndodhi në Kuvendin e Kosovës sot nuk është mënyra se si në një shoqëri demokratike diskutohen çështje të rëndësishme për të ardhmen e Kosovës. Ajo vetëm tregon mungesë respekti ndaj institucionit”, thuhet në një postim në faqen zyrtare të kësaj zyre./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/be-keshtu-nuk-diskutohet-per-te-ardhmen-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala