Bazeni i Gërmisë zhvendoset 100 metra më lart (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Bazeni i Gërmisë ka mbi 1 vit e gjysmë që është pa ujë. Por, 100 metra mbi të tashmë ka nisur krijimi i një bazeni që po e zëvendëson mjaft mirë atë të vjetrin. Në të shihet të notojnë lloj lloj gjërash.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bazeni-i-germise-zhvendoset-100-metra-me-lart-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala