Bastisje të policisë në qendër të Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Një bastisje të madhe ka nisur sot Policia e Kosovës. Mëngjesin e hershëm pjesëtar të shumtë të saj janë shpërndarë nëpër kryeqytet.

Express merr vesh se bëhet fjalë për një bastisje por që akoma nuk dihet për çka po ndodh ky aksion policor.

Bastisjet aktualisht po ndodhin në lokalin “Baron” në afërsi të Pallatit të Rinisë dhe Sporteve.

Edhe ditë më herët policia ka kryer aksione të tilla. Herën e kaluar bastisjen ishin për fajde.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bastisje-te-policise-ne-qender-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala