Bastisje në Pejë, Mitrovicë e Prishtinë për krim ekonomik

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia për Krime Ekonomike e ka konfirmuar se kanë nisur bastisjet në katër biznese të mëdha të tri qyteteve të Kosovës me dyshime për krime të organizuara ekonomike, kontrabandë mallrash.

Sipas burimeve, bastisje po bëhen në Pejë, Mitrovicë e Prishtinë.

Policia ka thënë se gjatë ditës do të dalë me njoftimin për hollësi rreth këtij aksioni.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bastisje-ne-peje-mitrovice-e-prishtine-per-krim-ekonomik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala