Bastisje në dy rajone për kontrabandë me barna

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës, sot në orët e hershme të mëngjesit, ka nisur një operacion për kapjen e të dyshuarve për kontrabandë me barna.

Bastisja po zhvillohet nga policia kufitare në bashkëpunim me inspektoratin farmaceutik.

Zëdhënësi i policisë së Kosovës Daut Hoxha  ia ka konfirmuar operacionin Klan Kosovës, duke shtuar se bastisjet janë ende në proces dhe se në fund do të jepen të dhëna më të detajuara

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bastisje-ne-dy-rajone-per-kontrabande-me-barna/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala