Bashkëshortja prishtinase e sulmon burrin me thikë dhe ik

Autori:Avdyl Pajaziti

Një rast e ka lajmëruar në polici një mashkulli nga Prishtina që është sulmuar nga bashkëshortja me thikë. Për shkak të një mosmarrëveshje, gruaja e kishte marrë një thikë kuzhine dhe e kishte sulmuar bashkëshortin, ndërsa ky i fundit kishte kërkuar ndihmën e Policisë, raporton Indeksonline.

“Viktima mashkull ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar me një thikë kuzhine nga bashkëshortja e tij. Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa e dyshuara është larguar në drejtim të panjohur”, thuhet në raportin e Policisë./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bashkeshortja-prishtinase-e-sulmon-burrin-me-thike-dhe-ik/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala