Barazohet rezultati i lojës miqësore

Autori:Gazeta Fjala

(E plotësuar) Barazohet rezultari 2:2 në mes të dy ekipeve Kosovë-Shqipëri.

Për Kosovën ka shënuar Elbasan Rashani, ndërkohë që për Shqipërinë golin e dytë e shënoi Amir Rrahmani.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Është shënuar goli i parë në minutën e 54 të ndeshjes me te cilin Shqipëria ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës. Goli është shënuar nga futbollisti Rej Manaj, i cili ka shënuar menjëherë pas hyrjes në lojë.

Vetem 5 minuta pasi që Shqipëria kaloi në epërsi Kosova ka arritur të barazoj rezultarin. Lojtari i Manchester City Bersant Celina ka shënuar nga penaltia, transmeton Gazeta Fjala.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/barazohet-rezultati-i-lojes-miqesore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala