Banori ilegal i UP-së (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në oborrin e Universitetit të Prishtinës tani e një kohë është duke jetuar një banor. Aty ai ka bërë edhe një “shtëpi” krejt në ambient të hapur.

Në afërsi të Kishes Ortodukse, janë shtuar disa shtretër, tepihë e rroba të ndryshme. Se kush është ai njeri që është duke jetuar në këtë vend, nuk e din askush. E vetmja gjë që dihet është se largimi i tij është bërë nga Policia e Kosovës.

Gazeta Fjala ka siguruar këto foto të vendit ku jeton ky njeri. /Gazeta Fjala/.

11310970_10207009786467406_1863779946_n

11287132_10207009786267401_2026051414_n

11328913_10207009786067396_737335220_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/banori-ilegal-i-up-se-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala