Banorët e dy rrugëve në Prishtinë, sot nuk do të kenë ujë

Autori:Avdyl Pajaziti

KUR ”Prishtina” njofton konsumatorët që jetojnë përgjatë rrugës Ilaz Kodra” në afërsi të KEDS-it/KEK-ut, se sot do të kenë ndërprerje të furnizimit me ujë të pijshëm, duke filluar nga ora 09:00-16:00.

Shkak i kësaj ndërprerje uji është sanimi i një defekti teknik në gypin që furnizon këtë rrugë me ujë të pijshëm.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/banoret-e-dy-rrugeve-ne-prishtine-sot-nuk-do-te-kene-uje/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala