Bankës TEB i prishen printerët

Autori:Avdyl Pajaziti

Banka komerciale TEB po përballet më probleme teknike, printerët e kësaj banke pothuajse që dy ore janë jashtë funksionit, raporton Gazeta Fjala.

Këtë gjë e kanë bërë të ditur klientët e TEB-it të cilët janë ankuar për pritjet e gjata si rezultat i mosfunksionimit të printerëve./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bankes-teb-i-prishen-printeret/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala