Ballisti reagon pas kallzimit penal të Kastriot Myftaraj

Autori:Avdyl Pajaziti

Tifozi i flaktë i Kombëtares shqiptare, Ismail Morina-Ballisit, ka reaguar pas kallëzimit penal që i bëri gazetari Kastriot Myftaraj.

Ky i fundit do ta vë para gjykatës Ballistin, duke e cilësuar aktin e tij në Beograd si veprim terrorist.

Përmes faqes së tij në Facebook, Ballisti menjëherë pas publikimit të kallëzimit penal të Myftarajt shkroi: “Por Shqipëria do të rrojë, për të për të luftojmë ne”, duke postuar edhe flamurin kombëtar shqiptar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ballisti-reagon-pas-kallzimit-penal-te-kastriot-myftaraj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala