Ballisti: Ka një mesazh për kryeministrin Edi Rama

Autori:Avdyl Pajaziti

Ballisti ka thënë se Edi Rama u frikësua kot

Ballisti në intervistën për Ora News, ka thënë se kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është frikësuar kotë për atë videon kërcënuese të Isamil Morinës, ku kërkon që kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vucic të mos vijë në Shqipëri.

“ E them përsëri se e bëra atë si tifoz, pa ndonjë qëllim të keq, thjesht vetëm me fjalë nuk kisha ndërmend të bëja diçka me vepra. Kryeministri Rama u frikësua kot. Video që publikova nuk kishte ndonjë qëllim të keq”, ka theksuar Ballisti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/ballisti-ka-nje-mesazh-per-kryeministrin-edi-rama/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala