Bajram Gecaj pinë raki në zyre të Qeverisë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvendësministri në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj nga radhët e LDK-së, ka postuar një fotografi në facebook, ku shihet me mbesën e tij.

Por është edhe diçka tjetër që bie në sy në këtë foto. Në tavolinë shihen dy gota të vogla që përdoren vetëm për raki shtëpie ose siç njihen ndryshe ‘shot-s’. /lajmi.net

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bajram-gecaj-pine-raki-ne-zyre-te-qeverise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala