Bajram Gecaj ka një shpresë nga bora e parë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Zëvëndës-ministri i Administrimit të Pushtetit Lokal, Bajram Gecaj ka një shpresë nga rënia e borës së parë.

Këshilltari i Isa Mustafës në faqen e tij personale në Facebook ka thënë se ka shpresë që bora e parë të i mbuloi mendjet dhe veprimet anarkiste, duke aloduar në ngjarjet e fundit të opozitës.

“Bora e parë në Prishtinë…të shpresojmë të na i mbuloj mendjet dhe veprimet anarkiste…” shkruan Gecaj në Facebook./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bajram-gecaj-ka-nje-shprese-nga-bora-e-pare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala