Bahtiri lidhet në namaz

Autori:Zekirja Shabani

Agim Bahtiri, bashkë me kryetarin e Beshiktashit Murat Hazinedar, të enjtën kanë falur bashkë namazin pas iftarit.

Kjo shihet në fotografitë e publikuara nga i pari i Mitrovicës, Agim Bahtiri në llogarinë e tij personale Facebook, shkruan Gazeta Fjala.

“Sonte së bashku me kryetarin e Beshiktashit, Murat Hazinedar, bëmë Iftar në mesin e qindra mitrovicasve. Ky iftar tashmë tradicional, sivjet organizohet nga komuna e Beshiktashit, e cila ka përzgjedhur komunën e Mitrovicës për dhënien e Iftareve për agjeruesit e muajit të shenjtë të Ramazanit”, ka shkruar në Facebook, kreu i Mitrovicës. /Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bahtiri-lidhet-ne-namaz/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala