Bahtiri del te Ibri me mëngjes

Autori:Avdyl Pajaziti

Qysh në orët e hershmë të mëngjesit kryetari i Mitrovicës Agim Bahtiri është afruar afër urës së Ibrit në Mitrovicë.

Ai u interesua edhe për punimet  që po bëhen në sheshin “Isa Boletini” të këtij qyteti.

parku 8

I pari i Mitrovicës doli për ta parë këtë pjesë të qytetit në ditën kur është është paralajmëruar që të nisin punët  në largimin e “Parku të paqes” në bazë të marrëveshjes së 25 gushtit në Bruksel, të arritur në mes të Prishtinës dhe Beogradit, njofton Klan Kosova.

parku 9

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/bahtiri-del-te-ibri-me-mengjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala