Babi i dehur rrah të bijën

Autori:Gazeta Fjala

Në Vushtrri është arrestuar një person, pasi ai teksa ka qenë në gjendje të dehur ka sulmuar fizikisht vajzën e tij, raporton lajmi.net.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar në spital për të marr tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/babi-i-dehur-rrah-te-bijen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala