Azem Syla viziton Adem Demaçin në spital

Autori:Avdyl Pajaziti

Veprimtari i çështjes kombëtare, Adem Demaçi, i shtrirë për mjekim në Qendrën Klinike Universitare, është vizituar nga deputeti i PDK-së, ish Komandanti i Shtabit të Përgjithshëm të UÇK-së, Azem Syla.

Nga fotot shihet se Demaçi e Syla ndajnë një miqësi të fortë mes tyre.

Këto foto janë postuar në rrjetin social Facebook, nga miku, bashkëveprimtari dhe bashkëluftëtari i deputetit Syla, Hamzë Morina, shkruan lajmi.net.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/azem-syla-viziton-adem-demacin-ne-spital/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala