Avokati i Popullit do të zgjidhet nesër

Autori:Avdyl Pajaziti

 

Zgjedhja e Avokatit të Popullit është shtyrë për ditën e nesërme, si një ndër pikat e rendit të ditës.

Propozimi u dha nga deputetët e PDK-së, gjë që hasën në kundërshtim nga opozita, mirëpo u përkrahën nga shumica e deputetëve.

Në seancën e nesërme gjithashtu, pritet që të ketë interpelancë e kryeministrit të Kosovës, Isa Mustafa.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/avokati-i-popullit-do-te-zgjidhet-neser/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala