Avni Arifi: Qeveritë shqiptare me shpirtë stalinist

Autori:Zekirja Shabani

Avni Arifi nga Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka akuzuar dy qeveritë shqiptare për kolonën që aktualisht është në pikën kufitare në Morinë.

Në fotografitë që ka postuar në facebook ai duket se ka mbetur i bllokuar në kolonë rrugës për në Shqipëri.

Sipas tij, kolona është e gjatë deri në 10 kilometra dhe po kontrollohen të gjitha veturat dhe individët “sepse shpirti i Stalinit ende jeton në qeveritë e shqiptare”.

avni 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/avni-arifi-qeverite-shqiptare-me-shpirte-stalinist/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala