Avdullah Hoti do të të bëhet kryetarë i degës së LDK-së në Rahovec

Autori:Avdyl Pajaziti

Ministri i Financave, Avdulla Hoti i ka hyrë garës për t’u bërë edhe kryetar i LDK-së në Rahovec.

Dega e kësaj partie sot është duke e mbajtur kuvendin e 8-të zgjedhor, ndërsa kundër kandidat i ministrit te financave është Ibrahim Kryeziu nga Rahoveci.

Ndërkohë delegatët dhe kryetari i deritanishme i kësaj dege Nahit Elshani kanë zgjedhur komisionin për vazhdimin e punimeve të kuvendit të 8 zgjedhor të LDK-së në Rahovec./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/avdullah-hoti-do-te-te-behet-kryetare-i-deges-se-ldk-se-ne-rahovec/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala