Autoshkollat në protestë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Përfaqësues të autoshkollave në Kosovë, sot janë duke protestuar në stacionin e autobusëve në Prishtinë.

Protesta e tyre është organizuar si shenjë pakënaqësie e detyrimit të pagesës në hyrje të stacionit të autobusëve, raporton lajmi.net.

Ata janë duke kërkuar që të lirohen nga kjo pagesë të cilën e bëjnë për ç’do hyrje gjatë testimit të kandidatëve.

5

6

7

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/autoshkollat-ne-proteste-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala