Autobusi noton në Prishtinë (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

Shiu i rrëmbyeshëm, që ka rënë gjatë ditës së sotme, ka vërshuar gati të gjitha rrugët në Prishtinë, por edhe qytete tjera të Kosovës.

Pamje e njejtë e vërshimeve shihet edhe tek stacioni i autobusëve në Prishtinë, uji i madh i cili ka mbuluar gjysmën e një autobusi  sa ishte duke qarkulluar gjatë kohës së reshjeve të mëdha./GazetaFjala/

permbytje

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/autobusi-noton-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala