Autobusi i qeverisë: Prishtinë-Suboticë-Hungari

Autori:Zekirja Shabani

Lëvizja Vetëvendosje e ka siguruar një autobusë për largimin e qeveritarëve nga Kosova për në Hungari.

Të shtunën aktivistë të kësaj lëvizje, në shenjë proteste, kanë vendosur një autobus prej kartoni afër objektit të Qeverisë së Kosovës me fotografitë e ilustruara të zyrtarëve të kabinetit qeveritar.

20150207_131548

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/autobusi-i-qeverise-prishtine-subotice-hungari/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala